Autorių teisės

Tinklalapyje www.kinumedicina.com pateikta medžiaga yra informacinės paskirties.

Skaitydami šį tinklalapį Jūs deklaruojate, kad esate sveikai mąstantis žmogus ir pilnai atsakote už savo veiksmus. Jūs prisiimate visą atsakomybę už galimą moralinę ir materialinę žalą, padarytą Jums ir Jūsų turtui (įskaitant kompiuterį), kuri galėjo tiesiogiai ar netiesiogiai atsirasti dėl tinklalapyje www.kinumedicina.com pateiktos informacijos.

Tinklalapis www.kinumedicina.com ir visas jo turinys yra VŠĮ “Rytų terapija” nuosavybė. Turinio kopijavimas, atkūrimas ir publikavimas be nuorodos į informacijos šaltinį (www.kinumedicina.com) bei autorystės pasisavinimas yra draudžiamas. Kopijuoti, platinti ir kitaip atkartoti šio tinklalapio turinį galima tik gavus raštišką VŠĮ “Rytų terapija” sutikimą.

Šiame tinklalapyje gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius. Jei naudojantis ten pateikta informacija būtų patirta bet kokia žala, už ją atsako tik atitinkamų tinklalapių autorius. VŠĮ “Rytų terapija” neprisiima atsakomybės už tuose tinklalapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą.

VŠĮ “Rytų terapija” neatsako už lankytojų įvestos informacijos turinį, tačiau pasilieka sau teisę vienašališkai jį redaguoti, cenzūruoti ir pašalinti be jokio įspėjimo.

Jeigu Jūs nesutinkate su visomis aukščiau išvardintomis sąlygomis – prašome nedelsiant išeiti iš šio tinklalapio.


VŠĮ “Rytų terapija”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *