Informacija

Informacija, pateikta šiame tinklalapyje, yra informacinės paskirties.

Skaitydami šį tinklalapį Jūs deklaruojate, kad esate sveikai mąstantis žmogus ir pilnai atsakote už savo veiksmus. Jūs prisiimate visą atsakomybę už galimą materialinę ir moralinę žalą, padarytą Jums ir Jūsų turtui (įskaitant kompiuterį), kuri galėjo tiesiogiai ar netiesiogiai atsirasti dėl tinklalapyje www.kinumedicina.com pateiktos informacijos.

Tinklalapis www.kinumedicina.com ir visas jo turinys yra saugomas autorinių teisių. Autorines teisėtų savininkų teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai.

Turinio kopijavimas, atkūrimas ir publikavimas be nuorodos į informacijos šaltinį www.kinumedicina.com bei autorystės pasisavinimas yra draudžiamas.

Be www.kinumedicina.com administracijos sutikimo šiame tinklalapyje draudžiama bet kokia reklama, prekių ar paslaugų siūlymas, kita komercinė veikla.

Www.kinumedicina.com tinklalapyje gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius. Jei naudojantis ten pateikta informacija būtų patirta bet kokia žala, už ją atsako tik atitinkamų tinklalapių autorius. Www.kinumedicina.com administracija neprisiima atsakomybės už tuose tinklalapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą.

Www.kinumedicina.com administracija neatsako už lankytojų įvestos informacijos turinį, tačiau pasilieka sau teisę vienašališkai jį redaguoti, cenzūruoti ir pašalinti be jokio įspėjimo.

Jeigu Jūs nesutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis – privalote nedelsiant palikti šį tinklalapį.


Tinklalapio www.kinumedicina.com administracija